Hakkımızda

İşletmemiz 2001 tarihinden bu yana faaliyet göstermektedir. Havuzumuz haftanın her günü sadece bayanlara özel olarak hizmet vermektedir. Tesisimiz de müşterilerimize günü birlik hizmet verilmektedir. Havuzumuz 90 kişilik kapasiteye sahip olup yetişkinler ve çocuklar için ayrı havuzlarımız bulunmaktadır. Güneşlenme sahamız oldukça geniş ve ferahtır. İçecek ve yiyecek ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz satış noktalarımız mevcuttur. 90 kişilik kilitli elbise dolaplarımız sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir.

Bünyesinde 0-7 yaş grubu çocuklarınız içinde bir yüzme havuzu bulunduran Mercan Köşk 10:30 ve 19:00 saatleri arasında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca vaktinizi spor salonumuzda aletli spor yaparak da değerlendirebilirsiniz.

Havuz Bakımı :

Havuzumuzun genel bakımı  uzman ekipler tarafından her gün yapılmakla beraber, temizleme aşamasında kullanılan kimyasal ilaçlarımızın tamamı sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır.

Sorumluklarımız :

• Müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmeli
• Havuz güvenliğini sağlamalı
• İnsan sağlığını koruyucu önlemler almalı

Sorumluklarınız :

• Bonesiz havuza girilmemeli
• Havuza her girişinizde duş alınmalı
• Havuzun içerisine çöp atılmamalı
• Çocuklarınız, çocuk havuzuna girmeli ve velilerin buna riayet göstermeli

 
 
Alternatif Ulaşım Etiketleri
Mercan Köşk, bayan yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, yetişkin havuzu, tatil yeri, tatil yerleri, yüzme havuzları, sapanca dinlenme tesisleri, eğlence mekanı, Sakarya tatil yerleri, yüzme havuzu, Sakarya yüzme havuzu, Adapazarı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, Sakarya açık yüzme havuzu, bayanlara özel yüzme havuzu, Sapanca açık yüzme havuzu, havuzlu tatil yerleri, Sapanca tatil yerleri, Sapanca tatil yerleri, Sapanca tatil mekanları, Sapanca otel, pansiyon, güneşlenme, serinlik, müşteri memnunuiyeti, özel yüzme havuzu, eğlence yeri, aperatif yiyecekler, aparatif yiyecekler, havuz hizmetleri, Sakarya havuz hizmetleri, spor aletleri, Sapanca spor aletleri, sakaryadaki yüzme havuzları, güneşlenme, eğlence yerleri, Sapancadaki eğlence yerleri, Sapanca yemekli eğlence yerleri, Sakarya yemekli eğlence yerleri, Sakarya çocuk yüzme havuzu, yaz dinlenme tesisleri, Adapazarı Havuz hizmeti, mercanköşk, mercan köşk, mercankoskhavuz.com, sapancamercankosk.com
 
 
  ADRES: Göl Mah. Fevzi Çakmak Cad. No: 4 Sapanca / Sakarya
TELEFON: 0 264 5826102
E - POSTA: bilgi@sakaryayuzmehavuzu.com